جامعه مجازی دانشگاه پیام نور
شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - نسخه قابل چاپ

+- جامعه مجازی دانشگاه پیام نور (http://pnuforums.ir)
+-- انجمن: ساختمان دانشگاه (/forum-7.html)
+--- انجمن: اخبار و اطلاعیه های دانشگاه پیام نور (/forum-8.html)
+--- موضوع: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! (/thread-55404.html)

شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - 3245 - ۱۳۹۵/۱۰/۸ ۰۲:۱۲ عصر

با سلام و عرض ادب،
بنده با توجه به سیستم کهن و قدیمی پیام نور، شکایتی را آماده کرده و برای بازرسی وزارت علوم و سیستم بازرسی خود یام نور فرستادم، خواهشمند است اگر شما هم موافقید این را در سایت های زیر ارسال کنید تا شاید فرجی شود!!!

متن به شرح زیر است:

نقل قول:با سلام و عرض ادب متاسفانه دانشگاه پیام نور در نحوه برگزاری امتحانات و تشکیل کلاس ها و کتاب ها کاملا خود محور است، و دانشجو را مجبور به مطالعه کل کتاب و شرکت در آزمونی عجیب میکند، اما در نحوه تنظیم برنامه پایان ترم مانند دیگر دانشگاه ها عمل میکند! به عنوان مثال برای یک روز 3 آزمون را برای یک فرد تنظیم کرده اند، بنده متوجه هستم که این وضعیت در دانشگاه ها طبیعی است، اما شما متوحه باشید دانشگاه پیام نور در جزوات (اجبار کتاب) همانند دبیرستان و کنکور است، و بدیهی است که در تنظیم برنامه دانشجویان باید به نحوی عمل کند که همانند دبیرستان باشد و متوجه این باشند که به هیچ عنوان دو آزمون در یکروز اتفاق نیفتد و بین هر آزمون حداقل 2 روز فرصت تنظیم گردد، بدیهی است که منظور بنده این نیست که دانشگاه برای هر فرد یک برنامه تنظیم کند، خیر، منظور بنده این است که در تنظیم امتحانات پایان ترم اصولی را پیش بگیرند که اتفاق یک روز 3آزمون نیفتد، زیرا جمع بندی 3 کتاب هرکدام 200 صفحه ای در یکروز کاری دور از ذهن است برای دانشجو!!! امیدوارم مطالعه کننده این شکایت خرده نگیرند به این متن، زیرا در دانشگاه های سراسری و آزاد جزوه محور است و استاد همان را از استاد میخواهد که ارائه داده در کلاس، نه چیزی که دانشگاه تعیین کرده... و مطلب مهمتر این است که کلیه کتاب های دانشگاه پیام نور از جمله ریاضیات قدیمی بوده و ار نظر ظاهری ارزشی کهن دارند، میتوانید آنها را به موزه های جهانی ارائه دهید...!!! خواهشمند است یا در سیستم دانشگاه پیام نور انقلابی بوجود بیاورید یا اینکه دانشجویان را قبل از ورود به این دانشگاه از نحوه تدریس عجیب و غریبش آگاه سازید. و من الله توفیق رونوشت برای بازرسی وزارت علوم ارسال شد.

لینک ها:
1: http://srsa.pnu.ac.ir/
2: https://portal.saorg.ir/registered-new-complaints/

دوستان اگر سایت دیگری هم میشناسند برای شکایت معرفی کنند!

ارادتمند

در پاسخ به: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - 3245 - ۱۳۹۵/۱۰/۹ ۱۰:۴۰ صبح

دوستان هرکس که شکایت را میفرسته اینجا اعلام کنه...
واقعا همه راضی هستید زا سیستم مدیریتی پیام نور؟!birooooooooon

در پاسخ به: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - 3245 - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۰۱:۰۲ صبح

تشکر از استقبال
البته همه در حال کشتی گرفتن با امتحانات هستنKhoshtiiiiiiiiip

در پاسخ به: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - 3245 - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۱:۵۲ صبح

بالا باشThankyou

در پاسخ به: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - SAFOORA - ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۰۵:۵۲ عصر

ببین دوست عزیز
با شکایت یک نفر دو نفر سه نفر چیزی درست نمیشه
کلا سیستم درسی پیامنور نیازمند یک انقلابه فرهنگیه که مسیولین باید به فکر باشن
البته من خودم که ازم گذشت سه سال پیش تموم شد ولی واقعا سیستمه
افتضاحی داریLoveshower

در پاسخ به: شکایت من از پیام نور به وزارت علوم، شریک شوید! - 3245 - ۱۳۹۶/۱/۳ ۰۲:۴۲ صبح

بالاباش